Web Design

Ułatw sobie drogę do odbiorcy

Projektujemy strony i sklepy internetowe, które są użyteczne, piękne i pomagają rozwinąć skrzydła Twojej działalności.

Co charakteryzuje nasze projekty?

Użyteczność

Użytkownik Internetu jest bardzo zabiegany. Nie masz dużo czasu by go u siebie zatrzymać. Dlatego użyteczność Twojej strony lub sklepu jest tak ważna. Projektujemy tak, by osoba która odwiedzi Twoją stronę jak najszybciej znalazła to, czego szuka.

Minimalizm

Wierzymy, że kluczem do harmonii użyteczności i piękna jest minimalizm. Minimalizm rozumiemy jako brak rzeczy zbędnych. Nie mamy nic przeciwko złożonym projektom pod warunkiem, że każdy kolor i każda funkcjonalność strony jest niezbędna.

Piękno

Użyteczność to podstawa, a jej dopełnieniem jest estetyczna forma wizualna. Dlatego projektujemy nowocześnie i ponadczasowo, mając na uwadze oddanie klimatu marki i produktu, nad którymi pracujemy.

Kilka przykładów stron, które zaprojektowaliśmy

Zakład tapicerski Kowalczyk

One page
Strona zakładu tapicerskiego z Puław

Szkoła w Ogonowicach

Strona firmowa
Strona dla Szkoły Podstawowej w Ogonowicach

Strona stronie nierówna

To jak będzie wyglądała Twoja strona zależy od tego, jakie jest jej przeznaczenie. Istnieją różne typy stron. Niżej opisaliśmy te, które projektujemy najczęściej
ionicons-v5-h

Strona firmowa

Strona, która posiada kilka zakładek. Zazwyczaj opowiada o firmie i produktach. Najczęściej spotykany typ strony.
ionicons-v5-j

One page

Tego typu strona pozbawiona jest zakładek. Wszystkie informacje umieszczone są na jednym rzucie. Idealne rozwiązanie dla niewielkich firm.
ionicons-v5-d

Sklep Internetowy

Niezbędne narzędzie przy sprzedaży online. Inwestując w swój sklep paradoksalnie oszczędzasz - na prowizjach które, naliczają pośrednicy na aukcjach.
ionicons-v5-p

Landing page

Strona docelowa dla reklam. Opisuje konkretny produkt lub usługę. Celem tego typu strony jest zbieranie leadów, czyli kontaktów do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą.
ionicons-v5-r

Strona restauracji

Strona restauracji pozwala lepiej odzwierciedlić klimat, który panuje w Twoim lokalu. Dodatkowo zainstalowanie systemu zamawiania jedzenia online zwiększy ilość zamówień i pozwoli odetchnąć od prowizji pośredników.
ionicons-v5-g

Strona hotelu

System rezerwacji online to coś, co każdy hotel powinien mieć. Własna strona pomaga też informować o wydarzeniach i atrakcjach, które odbędą się w Twoim hotelu.
Jeśli nie wiesz jaki typ strony jest odpowiedni dla Twojej firmy, to nic nie szkodzi. Odezwij się do nas, pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie 🙃

Jak wygląda proces projektowania strony w Teraz Studio?

1. Określenie potrzeb i brief
2. Moodboard
3. Projekt i content
4. Wdrożenie
5. Satysfakcja i opieka

1

Określenie potrzeb i brief 📋

Musimy określić, co jest naszym celem i jak widzimy projekt strony, by móc go wykonać i sprawić, żeby działała tak, jak sobie życzymy.
Rozmowa
Zaczynamy od rozmowy o Twoich potrzebach. W takiej rozmowie postaramy się też zdobyć maksymalnie dużo informacji na temat Twojej branży i działalności. To Ty jesteś w niej ekspertem. Rozmawiać możemy zdalnie lub osobiście.
Brief
Otrzymasz też od nas brief do wypełnienia. Poznamy Twoje preferencje co do wizualnej części strony/sklepu. Dzięki niemu dowiemy się, czego oczekujesz od strony, jakie funkcjonalności powinny się w niej znaleźć i jaki ma mieć cel.

2

Moodboard 🗂

Na podstawie briefu przygotujemy moodboardy, które określą, w jakim stylu będziemy projektować Twoją stronę. Będzie to zbiór kolorów, charakterystycznych elementów graficznych i określenie klimatu strony.

3

Projekt i content ⌨️

Bierzemy się za tworzenie graficznej koncepcji. Zajmiemy się też napisaniem lub poprawą treści na stronę.

Projekt

Dzięki poprzednim etapom możemy od razu celnie trafić w Twoje preferencje. Oszczędzamy w ten sposób dużo czasu, bo możemy projektować coś, co od razu pokochasz.
W przypadku projektu typu one page otrzymasz wizualizację całej strony.
Przy stronie z większą ilością zakładek otrzymasz projekt trzech najbardziej istotnych podstron. Porozmawiamy o ewentualnych poprawkach, a gdy projekt będzie spełniał wszystkie oczekiwania zabierzemy się za tworzenie pozostałych zakładek.

Content

Strona to przede wszystkim treść. Punktem wyjścia są przygotowane przez Ciebie materiały. Zdjęcia i teksty, które otrzymamy pozwolą nam zaprojektować stronę, spełniającą założone na początku cele. Oczywiście mamy świadomość tego, że nie musisz czuć się super w roli fotografa czy copywritera. Dlatego jeśli zajdzie taka potrzeba to wykonamy lub poprawimy zdjęcia i teksty na stronę.

4

Wdrożenie ✏️

Prawie koniec! Teraz to, co zaprojektowaliśmy trzeba wprowadzić w życie i przetestować.
Gotowy projekt wdrażamy na serwerze. Tworzymy animacje i sprawiamy, że strona jest w pełni funkcjonalna. Wykonujemy też testy żeby uniknąć wpadki gdy zaczną ją odwiedzać Twoi klienci.

5

Satysfakcja i opieka 👏🏻

Tak! Twoja strona jest gotowa na to, by podbić świat!
Jednak sam moment uruchomienia strony to nie koniec naszej współpracy. Jeśli na stronie będą co jakiś czas wykonywane aktualizacje, przeszkolimy Ciebie lub kogoś z Twoich pracowników z obsługi strony. Dodatkowo przez pół roku od uruchomienia masz nasze wsparcie!

To jak? bierzemy się za stworzenie Twojej strony?

Wykonaj pierwszy krok do swojej strony i wypełnij brief.
Przeanalizujemy go i odezwiemy się do Ciebie z ofertą na Twoją strone Internetową.
Hello
Oferta
Portfolio
Kontakt
Ta strona używa cookies.
Dowiedz się wiecej.